پودر ماشین ظرفشویی

از نظر اقتصادی استفاده از یک پودر ماشین ظرفشویی خوب و با کیفیت کاملا به صرفه است. اما بایستی حتما پودر خوب و اصل تهیه کنید زیرا از برخی مارک ها پودر بدون کیفیت و تقلبی وارد بازار شده است و بنابراین باید در انتخاب آنها دقت کرد.

برای کسب نتیجه بهتر باید از نمک ماشین و جلا دهنده نیز به همراه پودر استفاده شود. معمولا اکثر ماشین های ظرف شویی هنگامی که مایع جلا دهنده و نمک آنهاتمام شود هشدار میدهند.

این هشدار نشان دهنده ی آن است، حداکثر تا ۲ الی ۳ بار میتوان با مایع و نمک باقی مانده از ماشین ظرف شویی تان استفاده کنید. توصیه میکنیم به هشدار توجه کافی داشته باشید:

دست یابی به ظروفی تمیزتر، بدون لکه و با درخششی فوق العاده

نگهداری بهتر از ماشین ظرف شویی تان

در صورتیکه به استفاده راحت تر از ماشین ظرف شویی تان فکر میکنید. استفاده از قرص را به شما پیشنهاد میکنیم انواع قرص هایی که  در بازار موجود است شامل موارد زیر است:

  • قرص معمولی
  • قرص کوانتوم
  • قرص همه کاره

پودرهای شوینده ظرفشویی اکثرا تک آنزیم می باشند. البته این آنزیم و آنزیم های موجود در آن به صورت عملی چندان کاربردی نمی باشند. از همین رو، با پودرها نمک و جلا دهنده استفاده میشود.

پودر با سرعت بیشتری با رطوبت ترکیب می شود، بهتر است،  در جای خشک نگهداری شود.

قرص ها از چند جهت بر پودرها ارجحیت دارند اول اینکه دیرتر دچار رطوبت زدگی می شوند. در زمان شستشو به سرعت با آب دفع نشده ومدت بیشتری در سیکل شستشو باقی می ماند، بیشتر قرص ها با دارا بودن لایه کوچک براق کننده در خود از نظر براق کنندگی در جایگاه بهتری قرار می گیرند، در شستسوهای کم ظرف و کم چرب نیاز به جلا دهنده ندارند البته نوع مارک قرص و اصل بودن آن دارای اهمیت می باشد.

ظرفشویی

از پودر لباسشويي براي ظرفشويي استفاده نکنيد

اگرچه معمولا این روزها همه افراد به قول معروف خودشان یک پا کارشناس و متخصص هستند، و درباره کاربرد انواع مختلف مواد شیمیایی، مواد غذایی و… در زمینه‌های متفاوت تصمیم‌گیری می‌کنند، اما باید پذیرفت، پیش از این کار لازم است همه جوانب آن بخوبی سنجیده شود تا بتوانیم تصمیم درستی را اتخاذ کنیم، که کمترین پیامدهای ناخواسته ممکن را به همراه داشته باشد.

علی‌رغم این که به نظر می‌رسد استفاده از شوینده لباسشویی در ماشین ظرفشویی، اشکالی نداشته باشد.

اما به شما توصیه می‌کنیم، از انجام این کار صرف‌نظر کنید. و اگر شوینده ظرفشویی ندارید به جای این که ظرف‌ها را در ماشین ظرفشویی گذاشته و برای شستن آنها از شوینده لباسشویی استفاده کنید، خودتان زحمت این کار را کشیده و ظرف‌ها را بشویید. اگر در ماشین ظرفشویی، شوینده لباسشویی بریزید، پس از گذشت مدت زمان کوتاهی دریایی از حباب در آشپزخانه شما به وجود خواهد آمد که دیگر هرگز حاضر نخواهید شد زحمتی را که برای تمیز کردن آشپزخانه متحمل شده‌اید، یک بار دیگر تجربه کنید.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *