مدت زمان نگهداری سالاد ماکارونی در یخچال و فریزر

مدت زمان نگهداری سالاد ماکارونی در یخچال بسته به شرایط نگهداری و بسته بندی آن بی ۳ الی ۵ روز و در فریزر بین ۱ الی ۲ ماه است. اما قبل از نگهداری آن در یخچال یا فریزر نکات زیر را بخوانید که حداکثر مدت زمان نگهداری را برای سالاد ماکارونی یا به عبارت دقیقتر سالاد پاستا مهیا کنید .

بسته بندی چطور باشد که مدت زمان نگهداری سالاد ماکارونی در یخچال و فریزر به حداکثر برسد ؟

سالاد پاستا با توجه به مواد مغذی که در خود دارد ، در معرض فساد قرار داد، از همین رو بهتر است که سالاد در ظروف در بسته یا وکیوم قرار بگیرد . همچنین ظرف سالاد ماکارونی در طبقات میانی یخچال قرار بگیرید . با رعایت این دونکته می توان این سالاد را حداکثر به مدت ۵ روز در یخچال نگهداری کرد.

برای انتقال این سالاد به فریزر بهتر است از کیسه فریزر استفاده کرد و کامل آنرا وکیوم کرد یا از ظروف که کامل وکیوم هستند استفاده کرد. با رعایت این نوع بسته بندی میتوان سالاد پاستا را به مدت حداکثر دو ماه در فریزر نگهداری کرد.

مدت زمان نگهداری سالاد پاستا در دمای اتاق چقدر است ؟

بنا به تحقیقات FDA سازمان دارویی ایالات متحده ، سالاد پاستا را میتوان تا ۲ ساعت در دمای اتاق نگهداری کرد . بعد از دو ساعت روند رشد باکتریهای داخل آن بسیار سریع می شود .

راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

هایپرمارکت آنلاین سیب اپهایپرمارکت آنلاین در کافه بازارهایپرمارکت آنلاین در گوگل پلی

 

 

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0