لیست خرید سوپرمارکت خود را به راحتی تهیه کنید

یکی از مشکلاتی که همیشه در خرید سوپرمارکت وجود دارد این است که قسمتی از خرید خود را فراموش میکنیم. و یا اینکه کلا فراموش میکنیم کالایی را در لیست خرید سوپرمارکت خود بنویسیم.

در اینجا میخواهیم یک روش عالی و غیر معمول را به شما معرفی کنیم.

چند پله تا تهیه لیست خرید سوپرمارکت کامل و کاربردی :

  • اپلیکیشن آسان بسان را از اینجا ( Play Store تنها فروشگاه رسمی گوگل) به صورت رایگان نصب کنید.
  • داخل کابنیت و یخچال را نگاه کنید . هرچه را که رو به اتمام است یا فکر میکنید تمام شده در قسمت سرچ (جستجوی) اپ تایپ کنید و به لیست خرید اضافه کنید
  • دسته بندی های اپلیکیشن را نگاه کنید و وارد شوید تمام کالاها با قیمت مشخص شده است . در این قسمت معمولا تمام کالاهایی که فراموش میکنیم یادآوری میشود و به راحتی میتواند به سبد خرید اضافه کنید.
  • لیست تهیه شده در اپ ذخیره می ماند و می توانید لیست را بعدا کم یا زیاد کنید و به راحتی وقتی که به سوپرمارکت می روید از روی لیست خرید کنید و قیمتها را مقایسه کنید .
  • اگر در شهر کرمانشاه هستید میتوانید خرید خود را نهایی کنید و کمتر از سه ساعت خرید شما در بسته بندی مناسب درب منزل تحویل داده میشود.
صفحه اول اپلیکیشن
عکسی از صفحه اول اپلیکیشن

دسته بندی لیست خرید سوپرمارکت

حل بقیه مشکلات لیست خرید سوپرمارکت

نوشتن لیست خرید سوپرمارکت یک مشکل است و تهیه آن مشکل دیگر ،  معمولا به خاطر تنوع برندهای مختلف، انتخاب یک محصول میان برندهای مختلف مشتری را دچار مشکل و سردرگمی می کند.

برای رفع این مشکل هم در همین وبسایت (وبسایت رسمی سوپرمارکت آنلاین آسان بسان) کالاهای یکسان با برندهای مختلف را مورد مقایسه قرارداده ایم که در حال حاضر میتوانید.

لیست بالا به روز رسانی میشود.مورد مطالعه قرار دهید .

بعد از تنظیم لیست خرید خود برای آنکه آن را سریع، راحت و بی دردسر تهیه کنید و از چند ساعت خرید خسته کننده راحت شوید، بر روی این لینک کلیک کرده و اپلیکیشن آسان بسان را نصب کنید.

 

راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

هایپرمارکت آنلاین سیب اپهایپرمارکت آنلاین در کافه بازارهایپرمارکت آنلاین در گوگل پلی

 

 

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0