فروشگاه اینترنتی آرتیشو تمرکز به ارائه محصولات ارگانیک دارد . و مزیت رقابتی خود را ارائه محصولات ارگانیک می داند و تمامی محصولات خود را با توجه به این مزیت در وبسایت خود قرار داده .

مرکز اصلی آرتیشو کجاست ؟

این وبسایت فروشگاهی در کرمانشاه راه اندازی شده است و در حال حاضر هم تمرکز فیزیکی این فروشگاه در کرمانشاه است . بنیان گذاران این فروشگاه از تنوع محصولات گیاهی و فرآورده های لبنی متنوع و طبیعت چندگاه کرمانشاه حداکثر استفاده را برده اند و با هوشمندی کالاهای را انتخاب کرده اند که این روزها در بین ایرانیان محبوب شده و استان کرمانشاه هم سرشار از این مدل کالا است.

کالاهای فروشگاه اینترنتی آرتیشو چه مزایای دیگری دارند ؟

با توجه به اینکه این فروشگاه به سراسر کشور خدمات ارائه می­دهد . کالاهایی را انتخاب کرده اند که از طریق پست بتوان آن را ارسال کرد و فاسد نشوند. این عدم فساد به دو علت است اول اینکه بعضی از محصولات مانند زعفران یا ادویه دیر فاسد می­شوند.

دلیل دوم هم بسته بندی خاص بعضی از کالاها مثل روغن کرمانشاهی است که باعث میشود تا ۱۸ ماه هم در دمای معمولی خراب نشود.

زمان ارسال کالا چطور است ؟

کالاهای خریداری شده توسط ساکنین شهر کرمانشاه حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت ارسال می­شود . برای دیگر هموطنان بین ۳ تا ۶ روز کاری زمان می­برد.

گرچه آرتیشو سعی در ارائه خدمات به مشتریان خارج از کشور هم دارد ولی در حال حاضر درگیر قوانین گمرکی ایران و کشورهای دریافت کننده است ، مطمئنا در صورت حل این مشکل شاهد حضورت یک استارت آپ شهرستانی در خارج از ایران هم خواهیم بود.

تعریف محصولات ارگانیک را میتوانید از اینجا بخوانید .

نحوه ارسال کالا چگونه است ؟

در حال حاضر آرتیشو با اداره پست قرارداد دارد و ارسال کالاها توسط اداره پست انجام می­شود .  و به نظر میرسد که از این وضعیت راضی هستند و شبکه گسترده اداره پست بخوبی استفاده می برند. برای دسترسی مستقیم به وبسایت آرتیشو اینجا را کلیک کنید .

راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

هایپرمارکت آنلاین سیب اپهایپرمارکت آنلاین در کافه بازارهایپرمارکت آنلاین در گوگل پلی

 

 

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0