فرق پودر دستی و ماشین

فرق پودر دستی و ماشین در ترکیبات آنهاست، پودر ماشین لباسشویی خیلی سریع در آب حل میشود. اما پودرهای دستی لباسها باید خوب خیس بخوردند، نیاز به ۱۰ الی ۱۵ دقیقه زمان دارد که به کاملا در آب حل شود.و لکه های لباس را از بین ببرد.

این عملکرد باعث میشود که تا قبل از اینکه پودر به طور کامل در آب حل شود. شستشوی ماشین لباسشویی به پایان برسد و البسه به اندازه کافی پاک نشوند.

چرا نمیتوان پودر دستی را در ماشین لباسشویی استفاده کرد

معمولا پودرهای دستی نسبت به پودرهای ماشین لباسشویی کف بیشتری تولید میکنند.

گاهی وقتها شدت این کف به حدی است که از مخزن شستشوی ماشین لباسشویی خارج میشود و به قسمتهای الکتریکی و الکترونیکی دستگاه وارد میشود و باعث صدمه جدی به دستگاه میشود.

آیا می توان از پودر ماشین برای شستشوی دستی استفاده کرد؟

دیگر فرق پودر دستی و ماشین در ترکیبات متفاوت آنهاست، پودر ماشین در صورتی که با پوست دست تماس داشته باشد معمولا باعث سوزش یا خارش ویا حساسیت میشود .

همچنین، کف حاصل از آن به صورت به ویژه به چشم پاشیده شود ممکن است خطراتی ایجاد کند. از همین رو، بهتر است حتی با دستکش هم از پودر ماشین استفاده نشود.

پودرهای ماشین لباسشویی هم دارای تنوع زیادی است. که هرکدام از آنها داری خواص متفاوتی است که میتوان برای انتخاب بهتر پودر ماشین لباسشویی اینجا را بخوانید .

در حالت کلی برای اخذ نتیجه بهتر از پودرهای لباس، باید از پودرهای استانداری که برای مصارف ویژه طراحی شده اند استفاده کرد.

استفاده متفاوت یا غیر مناسب از پودرهای لباسشویی معمولا باعث صدمه زدن به البسه یا حتی گاهی اوقات به دستگاه میشود.

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *