فرق پودر دستی و ماشین در ترکیبات آنهاست ، پودر ماشین لباسشویی لباسشویی خیلی سریع در آب حل میشود . اما پودرهای دستی لباسها باید خوب خیس بخوردند و نیاز به ۱۰الی ۱۵ دقیقه زمان دارد که به کاملا در آب حل شود ، و لکه های لباس را از بین ببرد. این عمل باعث میشود که تا قبل از اینکه پودر به طور کامل در آب حل شود . شستشوی ماشین لباسشویی به پایان برسد و البسه به اندازه کافی پاک نشوند.

فرق پودر دستی و ماشین چیست که نمی توان آنرا در ماشین لباسشویی استفاده کرد

معمولا پودرهای دستی نسبت به پودرهای ماشین لباسشویی کف بیشتری تولید میکنند . گاهی وقتها شدت این کف به حدی است که از مخزن شستشوی ماشین لباسشویی خارج میشود و به قسمتهای الکتریکی و الکترونیکی دستگاه وارد میشود و باعث صدمه جدی به دستگاه میشود.

آیا می توان از پودر ماشین برای شستشوی دستی استفاده کرد؟

به علت ترکیبات متفاوت در این دو نوع پودر ، پودر ماشین در صورتی که با پوست دست تماس داشته باشد معمولا باعث سوزش یا خارش ویا حساسیت میشود . همچنین اگر کف حاصل از آن به صورت به ویژه به چشم پاشیده شود ممکن است خطراتی ایجاد کند از همین رو بهتر است حتی با دستکش هم از پودر ماشین استفاده نشود.

پودرهای ماشین لباسشویی هم دارای تنوع زیادی است. که هرکدام از آنها داری خواص متفاوتی است که میتوان برای انتخاب بهتر پودر ماشین لباسشویی اینجا را بخوانید .

در حالت کلی برای اخذ نتیجه بهتر از پودرهای لباس ، باید از پودرهای استانداری که برای مصارف ویژه طراحی شده اند استفاده کرد. استفاده متفاوت یا غیر مناسب از پودرهای لباسشویی معمولا باعث صدمه زدن به البسه یا حتی گاهی اوقات به دستگاه میشود.

راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

هایپرمارکت آنلاین سیب اپهایپرمارکت آنلاین در کافه بازارهایپرمارکت آنلاین در گوگل پلی

 

 

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0