بیشترین شکایات مردمی در خصوص قیمت گوشت، نان و تخم مرغ است

بنا بر گزارش خبر گزاری ایسنا

بیشترین شکایات مردمی در خصوص قیمت گوشت، نان و تخم مرغ است

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: بیشتر شکایت مردمی در سامانه ۱۲۴، در خصوص گرانفروشی و بالا بودن قیمت‌های گوشت، نان و تخم مرغ است.

گرانی

بهرام جباری در گفت‌وگو با ایسنا، اظهار کرد: مردم در استان خوزستان با تماس با شماره ۱۲۴ شکایت‌های خود را به سازمان ارائه می‌کنند که در این زمینه بیشتر شکایات در خصوص گرانفروشی و بالا بودن قیمت گوشت، نان و تخم مرغ بوده است.

وی افزود: خوشبختانه در روزهای اخیر شاهد کاهش قیمت تخم مرغ در بازار هستیم و به نوعی این مشکل حل شده است و قطعا شکایت‌ها در خصوص گرانی تخم مرغ کاهش پیدا خواهد کرد.

رییس اداره نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: گشت‌های مشترکی در این زمینه به همراه سازمان تعزیرات حکومتی برای برخورد با تخلفات گرانفروشی و بالا بودن قیمت‌ها از سوی بازرسان سازمان صنعت انجام می‌گیرد و به شکایت‌های مردم در زمینه‌های مختلف رسیدگی می‌شود.

جباری عنوان کرد: اولویت گشت‌هایی که انجام می‌گیرد با شکایت‌هایی است که مردم به سامانه ۱۲۴ اطلاع می‌دهند و پس از بررسی، با متخلفان در این زمینه برخورد می‌شود.

وی خاطرنشان کرد: بیشتر گشت‌هایی که انجام می‌گیرد، با اولویت مواد غذایی به خصوص گوشت، تخم مرغ، نان و… است تا کمتر شاهد تخلفاتی از جمله گران فروشی و کم فروشی در بازار باشیم.

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟ و راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *