سوپرمارکت اینترنتی تهران

سوپرمارکت اینترنتی تهران یا دیگر شهرهای بزرگ چیزی است که در دو سه سال اخیر در جستجوی اینترنتی در اختیار ما گذاشته میشود. دلایلی که به نظر می رسد گریزی از سوپرمارکت های آنلاین نیست

چرا سوپرمارکت اینترنتی تهران و دیگر کلان شهرها

پیچیدگی های زندگی شهری از یکسو و تنوع در کالاهای سوپرمارکتی از سوی دیگر کم کم راه را برای فروشگاه های آنلاین باز کرد . اما همانطور که مشخص است هر تغییر در سبک زندگی خیلی سریع توسط جامعه پذیرفته نمیشود . و نیاز به زمان و مزایایی دارد که مردم آنرا بپذیریند .

بله مزیت ، حلقه ایی که در خیلی از سوپرمارکت های اینترنتی گم شده است.

اما دلیل اصلی که به نظر میرسد به سوپرمارکتهای آنلاین نیاز است ضیق وقت و ترافیک می باشد . بطوری که خرید هفته ایی ای ماهیانه نیاز به اتومبیل شخصی برای حمل و نقل دارد و یافتن محل پارک و احتمالا نیاز به رجوع به دو یا سه فروشگاه کار را برا خریداران سخت میکند .

تفاوت فروشگاه آنلاین با سنتی

شاید جذابترین قسمت فروشگاه های آنلاین آگاهی از قیمت و تخفیف قبل از انتخاب و خرید باشد ولی بهترین حالت فروشگاه های آنلاین در عدم فراموشی می باشد.

عدم فراموشی یعنی چه ؟

وقتی به کالایی نیاز داریم همون لحظه آن کالا را انتخاب میکنم در سبد یا در لیست علاقه مندی ها قرار داده میشود و بعد وقت خرید خود به خود کالایی هم که انتخاب شده به لیست خرید اضافه میشود .

آگاه شدن از مشخصات عمومی کالا

وزن بسته بندیها دارای استاندارد یکسانی نیست و ممکن است شرکتهای مختلف از وزنهای مختلفی برای بسته بندی های خود استفاده کنند .

در این بین قطعا بسته های با اوزان کمتر نسبت به سایر رقبا دارای قیمت کمتری هستند . این کار در حالت کلی این حس را بوجود می آورد که یک برند خاص ارزانتر از سایر برندهاست . اما در خرید اینترنتی به راحتی میشود از این ترفند تولید کنندگان آگاه شد و خرید هوشمندانه ایی انجام داد.

مدیریت زمان و مکان

کلانشهرها دارای ویژگیهایی خاصی هستند . که تقریبا درهمه مشترک است . شاغل بودن زن و مرد و ترافیک . قطعا انتخاب کالا در شب قبل یا هنگام نهار خوردن در اداره و شرکت و تعیین زمان مناسب برای تحویل کالاها درب منزل ساده ترین مزیتی است که یک سوپرمارکت اینترنتی در تهران یا سایر کلانشهرها انجام میدهد .

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟ و راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *