تست صفحه نخست | سوپرمارکت آنلاین آسان بسان

ارزش های آسان بسان

سرعت در تحویل

از لحظه ای که سفارش را ثبت می کنید، به مدت زمانی کمتر از ۲ ساعت نیاز داریم تا سفارش را به دست شما برسانیم. همچنین مشتری می تواند زمان تحویل را به دلخواه بر روی ساعتی که دوست دارد تنظیم کند. و یا هر ساعت از شبانه روز سفارش خود را به ثبت برساند.

امکان پرداخت در محل

هنگام ثبت سفارش گزینه ی پرداخت در محل را برای شما فعال کرده ایم تا درب منزل، محل کار و یا هر مکانی که مورد نظرتان است هزینه ی سفارش را، به صورت نقد و یا با کارتخوان پرداخت کنید تا جای هیچ نگرانی هنگام خرید برای شما باقی نماند.

نقشه آنلاین

دغدغه دادن آدرس را ندارید و در صورتی که آدرس شما سر راست نباشد نیاز نیست نگران شوید. اپلیکیشن آسان بسان دارای سیستم مپ می باشد، که کافی است اپلیکیشن ما را بازکنید، بر روی مپ کلیک کرده تا سیستم مکان شما را تشخیص دهد و آن را تایید کنید.

تضمین کیفیت کالا

از کیفیت کالایی که می خرید می توانید کاملا مطمئن باشید. همه ی کالاها دارای گارانتی و تضمین کیفیت کالا بوده و در صورت تایید نشدن کیفیت آن توسط شما می توانید آن را برگردانده و یا عوض کنید. ما به انتخاب کالاهای با کیفیت، مطمئن و تازه برای شما دقیق و حساسیم.

راحتی

تنها با چند کلیک بر روی گوشی هوشمندتان می‌توانید خریدهای خود را انجام دهید، بدون آن که دچار مشکلات خرید حضوری   شوید. مانند اینکه در ترافیک بمانید، جای پارک پیدا نکنید، خریدهای سنگین را تا خانه حمل کنید، در هوای برفی و بارانی یا گرمای شدید مجبور شوید بیرون بروید، یا مشکلات از این دست. یا برای خرید غیرحضوری نیاز باشد تماس تلفنی بگیرید یا در دادن آدرس مشکل پیدا کنید.


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0