اپلیکیشن سوپرمارکت آسان بسان

اپلیکیشن سوپرمارکت آنلاین آسان بسان ، که بالاترین لایه در سیستم آسان بسان است . به طور مستقیم با مشتریان و کاربران خود در ارتباط است .

مزایا و دلایل رویکرد آسان بسان از استفاده از اپلیکیشن را در ادامه بررسی می­کنیم.

چرا اپلیکیشن ؟

بنا به آمارهایی که توسط گوگل منتشر شده است هم اکنون بیشتر از ۶۰% سرچ ها در گوگل توسط گوشی های هوشمند و تبلت ها انجام می­گیرد و این روند کماکان صعودی است.

از همین رو آسان بسان تصمیم خود را بر این پایه نهاد کرد که تمرکز خودر را به آینده معطوف کند.

در همین راستا آینده در دنیای مجازی یعنی گوشی­های هوشمند و تبلت­ها می­باشد.

مزیت اپلیکیشن چیست ؟

در دیگر سو اپلیکیشن این امکان را به کاربر می­دهد که از امکانات آن برای یادآوری و ثبت کالاها استفاده کند و در وقت مناسب یا مورد دلخواه اقدام به خرید نماید.

به طور قطع اپلیکیشن با توجه به اینکه صرفا برای اسمارت فون­ها طراحی می­شود . کاربر پسند است و استفاده از آن برای کاربران بسیار راحت و ساده است.

سرعت از دیگر فاکتورهایی است که برای اپلیکیشن می­توان ذکر کرد . سرعت به معنای بارگذاری متن و عکس و سرعت انتقال بین منوها می­باشد . این امر با توجه به ساختار و معماری اپلیکیشن و همچنین تکنیکهای برنامه نویسی میسر است . که سعی شده است تمامی فاکتورهای در نظر گرفته بشود.

از دیگر مزایای اپلیکیشن تغییرات دیر به دیر نسبت به وبسایت است . بدین معنی که تغییرات باید خیلی هوشمندانه و دقیق باشد از همین رو اپ­ها مورد علاقه کاربران است.

نگاه به آینده

با توجه به نگاه آینده پژوهانه دو شرکت بزرگ دنیا یعنی گوگل و فیسبوک بدون شک تا سال ۲۰۲۵ گوشی­های هوشمند پادشاهان سخت­ افزاری دنیای مجازی هستند و بعید به نظر می­رسد تا آن زمان ابزار دیگری توان ربودن گوی رقابت را از این ابزارهای دوست داشتنی را داشته باشد.

و در همین راستا توسعه اینترفیس در آسان بسان هم کماکان بر روی این تحقیق خواهد بود.

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟ و راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *