ارزش غذایی کنسرو لوبیا

لوبیا را می توان به صورت کنسرو مصرف کرد و هیچگونه نگرانی بابت ارزش غذایی کنسرو لوبیا نباید داشت ، چون همان خاصیت لوبیا غیر کنسروی و تازه را دارد و حاوی همان ویتامین هاست، پس با خیال راحت آن را مصرف کنید.

کنسرو لوبیا غذای بسیار راحتی است برای کسانی که وقت پخت و پز ندارند  و بسیار سریع آماده می شود . مخصوصا برای دانشجو ها خیلی مفید است چون در یادگیری بهتر به آنها کمک می کند همچنین پخته و آماده خوردن است. در کنار آن برای پیشگیری از نفخ معده از آبلیمو و زیتون استفاده کنید تا مشکلی پیش نیاید.

ارزش غذایی کنسرو لوبیا

پروتئین های موجود در کنسرو لوبیا تقریبا با گوشت برابری می کند ، برای کودکانی که میلی به خوردن گوشت قرمز ندارند یا به سختی می خورند می توانید از این لوبیا در برنامه غذایی آنها استفاده کنید به این صورت هیچ نگرانی بابت رشد آنها نخواهید داشت ،  همیشه سالم و سلامت خواهند بود ،

در ضمن رشد ذهنی خوب و در یادگیری مشکلی بوجود نمی آید.

پس می بینم ارزش غذایی کنسرو لوبیا به دلیل داشتن پروتئن و انواع ویتامین ها بسیار بالاست ، از اینرو می تواند نقش موثری در رشد ذهنی و قدرت یاد گیری کودکان داشته باشد.

البته خصوصیاتی که در مورد لوبیا گفته شد در انواع حبوبات وجود دارد وفقط شامل لوبیا نمی شود. اما این مواد در لوبیا بیشتر از سایر حبوبات است. از آن جا که برای تهیه کنسرو از شکر، نمک، ادویه، روغن مایع، سرکه و پیاز استفاده می شود. 

ارزش غذایی هر ۱۰۰ گرم از کنسرو ها شامل:

مقدار کربوهیدرات حدود ۱۴ گرم، چربی حدود ۳٫۳، پروتئین ۴٫۴ گرم و انرژی بیش از ۱۰۵ کیلو کالری می باشد. این نشان از مغذی بودن و کم چربی بودن کنسرو لوبیا دارد .

وزن انواع کنسرو لوبیا

با توجه به استاندارد تعریف شده برای تولید انواع کنسروجات، حتماً برای وزن کنسرو لوبیا و سایر محصولات هم مواردی اعلام شده است ، که برند های موجود آن را رعایت می کنند .

حبوبات به صورت کنسرو و کنسرو لوبیا در دو وزن ۴۰۰ و ۲۴۰ گرمی تولید می شود . این موضوع بر اساس قیمت تمام شده مناسب تر، مناسب بودن برای مصرف هر فرد و هر وعده می باشد.

راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

هایپرمارکت آنلاین سیب اپهایپرمارکت آنلاین در کافه بازارهایپرمارکت آنلاین در گوگل پلی

 

 

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0