سوپرمارکت اینترنتی کرمانشاه

 سوپرمارکت اینترنتی : به این فکر کنید موبایل در دست تان باشد در میان قفسه های یک فروشگاه در حال قدم زدن هستند. کالای و مایحتاج پر مصرف روزانه خود را با قیمت مناسب انتخاب کنید.

حداکثر بین ۱ تا ۳ ساعت بعد جلوی درب منزل تحویل بگیرید.

لینک های معتبر دریافت اپلیکیشن سوپرمارکت آسان بسان

هایپرمارکت آنلاین در کافه بازارهایپرمارکت آنلاین در گوگل پلیهایپرمارکت آنلاین سیب اپهمشهری عزیز هم اکنون سوپر مارکت اینترنتی کرمانشاه ( آسان بسان ) این امکان را برای شما فراهم کرده است. شاید کمی به نطرتان عجیب بیاید در یک سوپرمارکت اینترنتی کرمانشاه مایحتاج روزانه خود را تهیه کند. اما قدمت فروشگاه های اینترنتی کشور ما به کمتر از ده سال می رسد. اما در همین مدت این فروشگاه ها توانسته اند با کیفیت و قیمت مناسب اعتماد مردم را جلب کنند.

در چند سال اخیر نیز در کشور با توجه به نیازهای زندگی شهری و همچنین مشکل ترافیک و مشغله افراد شاغل به ویژه بانوان شاغل در شهر کرمانشاه ایده و اجرای سوپر مارکت اینترنتی کرمانشاه به نام تجاری ( آسان بسان ) را توسط  شروع به خدمات رسانی خود در محدوده شهر کرمانشاه نموده ایم.

در ( آسان بسان ) سوپرمارکت اینترنتی کرمانشاه علاوه بر تمام مواد مصرفی مشتریان که تاریخ مصرف طولانی دارند. محصولاتی مانند لبنیات ، شیر ، سبزیجات تازه و … را هم برای فروش داریم.

این محصولات به علت داشتن تاریخ انقضا محدود به صورت روزانه وارد فروشگاه می شود و در اختیار مشتری قرار می گیرد.

مهمترین ویژگی ها

در سوپر مارکت اینترنتی کرمانشاه ( آسان بسان ) برای تهیه محصولات دقت به کیفیت و خوشنام بودن برنده های عرضه شده داریم و محصولات ما در قالب یک فروشگاه اینترنتی است.

مشتری کالایی را که سفارش میدهد حداکثر ظرف کمتر از ۳ ساعت  دریافت می کند.البته میانگین ما معمولا کمتر از ۲ ساعت است و تا به این لحظه زمان بیشتری از این ثبت نکرده ایم.  بدانید تحویل سریع سفارشات هدف ماست بطوری که شعار ما هم به در این راستا طراحی شده است “همیشه نزدیکتر“.

در سوپرمارکت اینترنتی کرمانشاه (آسان بسان) علاوه بر حق انتخاب کالا حق انتخاب زمان تحویل کالا هم در نظر گرفته ایم.هدف اصلی ما این است که بتوانیم محصولات با کیفیت را با قیمت مناسب به دست مصرف کنندگان برسانیم.تا واسطه هایی را که در این بین بودند را حذف کنیم.

سوپرمارکت-آنلاین

سوپرمارکت اینترنتی کرمانشاه ( آسان بسان ) به طوری طراحی شده است که به راحتی در دیگر شهرها هم قابل ارائه باشد. رویکرد شناختی در ساخت و توسعه نرم افزاری ( آسان بسان ) سوپرمارکت اینترنتی کرمانشاه امکان انعطاف پذیری فوق العاده ای را به تیم اجرای آسان بسان داده است.  همواره معتقد بوده ایم که با دانش وتجربه  می توان به هر بازاری راه یافت حتی بازار تازه و پر از چالش IT کرمانشاه و ایران.

راههای دریافت اپلیکیشن آسان بسان

هایپرمارکت آنلاین سیب اپهایپرمارکت آنلاین در کافه بازارهایپرمارکت آنلاین در گوگل پلی

 

 

سوپر مارکت آنلاین آسان بسان چیست؟

امروز کرمانشاه ، فردا ایران

هیچ دیدگاهی ثبت نشده هنوز, شما اولین باشید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *


Warning: Unknown: write failed: Disk quota exceeded (122) in Unknown on line 0

Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/cpanel/php/sessions/ea-php56) in Unknown on line 0